



Розетка одинарна без заземлення вугільно-чорна VIDEX NOTA (VF-NT-SK1-BL)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Розетки VIDEX NOTA мають м’яку, комфортну для дотику поверхню завдяки Soft-touch покриттю. Корпус виготовлений з полікарбонату і поліаміду, а металеві елементи – зі сталі, заліза й міді, що забезпечує високу міцність, надійність і довговічність конструкції. Монтажна частина корпусу є вогнетривкою, чим забезпечує захист вашого приміщення від непередбачуваних ризиків. Фурнітура має надтонкий корпус, що робить майже непомітною на стіні та надає інтер’єру охайного, акуратного та сучасного вигляду. Клас захисту IP20 дозволяє встановлювати фурнітуру лише в сухих приміщеннях.
Дана модель є одинарною розеткою без заземлення.
Вугільно-чорний колір корпусу гармонійно поєднується з бетонними, металевими та темними оздоблювальними матеріалами, підкреслюючи преміальний характер інтер’єру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VF-NT-SK1-BL |
| Гарантійний термін | 3 роки мес |
| Заземлення | - |
| Кількість у коробі | 120шт |
| Кількість в упаковці | 1шт шт. |
| Кількість у внутрішньому коробі | 20 шт. |
| Кількість місць | одинарна |
| Матеріали | Полікарбонат, поліамід, сталь, залізо, мідь |
| Модифікація | Одинарна |
| Напруга | 250 V В |
| Розміри | 80mm х 74mm |
| Серія | NOTA |
| Сила тока | 16А |
| Ступінь захисту | IP20 ІР |
| Тип | Без заземлення |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Товщина кабелю | 0.2-2.5 мм |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 4820246489263 |
- Ціна: 143 ₴


