Вимикач регулювання швидкості вентилятора LIVOLO, білий, модуль без рамки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоклавішний вимикач вентилятора з регулюванням швидкості
Двоклавішний механічний вимикач Livolo призначений для зручного керування вентилятором і регулювання швидкості обертання. Ідеальне рішення для стельових і витяжних вентиляторів у квартирі, будинку або офісі.
Одна клавіша відповідає за вмикання та вимикання вентилятора, друга — за регулювання швидкості, що дозволяє легко налаштувати комфортний мікроклімат у приміщенні.
Механічний вимикач Livolo відрізняється надійністю, довговічністю та простотою встановлення, що робить його практичним вибором для сучасних інтер’єрів.
Сфери застосування
-
Стельові вентилятори
-
Витяжки у ванній кімнаті та кухні
-
Системи вентиляції
-
Житлові та комерційні приміщення
Призначений для встановлення в рамку
Рамка та супорт постачаються окремо
Схема підключення вимикача без фіксації дзвінкового типу
Для встановлення вимикача використовується стандартна кругла монтажна коробка.

| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| <b>Код товару</b> | 361002 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Одиниці виміру | м |
| Кількість світлодіодів | 60 шт./метр шт. |
| Кратність | 1 |
| Кратність різання | 1 м |
| Мінімальне замовлення | 1 метр (відрізний товар) |
| Споживана потужність | 4,8 Вт/метр Вт |
| Виробник | Wenzhou Livolo Electric Co., Ltd. |
| Виробник світлодіодів | EPISTAR |
| Робоча температура | -25 до 40 °C |
| Робоча напруга | 220V |
| Розміри | 100000 х 5 х 5 |
| Серія | "S" |
| Термін експлуатації LED | 40,000 годин |
| Ступінь захисту | IP68 (максимальний захист) ІР |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип світлодіода | SMD 2835 |
| Тип товару | Світлодіодна стрічка |
| Кут розсіювання | 120° град. |
| Паковання | 100 м (1 паковання) |
| Колір | Білий |
| Колір підкладки (плати) | Біла |
| Яскравість на світлодіод | 6-7 Lm\LED |
- Ціна: 451 ₴




