


Охолоджуюча підставка для ноутбуку HAVIT HV-F2069 з підставкою під телефон + RGB
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Охолоджувальна підставка для ноутбука COOLER PAD HAVIT HV-F2069 має модний і барвистий зовнішній вигляд з вбудованою RGB підсвіткою. Залізна сітчаста панель + пластиковий матеріал корпусу - міцний та ідеально підходить для відведення тепла. Має потужні вентилятори та вбудовану підсвітку, що гарантує рівномірне відведення тепла.
Регульована плоска конструкція COOLER PAD має в своєму корпусі 2 USB виходи та можливість регулювати швидкість обертання кулерів. Сумісний до охолодження всіх серій ноутбуків розміром 16 дюймів та менше. Регулювання висоти забезпечує оптимальний кут нахилу ноутбука відповідно до різних звичок використання. Також на корпусі виділено окреме місце - підставка для смартфону.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HV-F2069 |
| Вага | 800г г |
| Вхідна напруга | DC5V |
| Габаритні розміри | 360mm x 255mm x 28mm; Вентилятор: 125х125х15mm x2шт |
| Гарантійний термін | 1 рік мес |
| Інтерфейс | USB |
| Кількість у коробі | 10 шт. |
| Матеріали | Пластик-метал |
| Потужність | 3.25W Вт |
| Підсвітка | RGB |
| Рівень шуму | 18-24dB дБ |
| Штрих-код | 6939119064709 |
- Ціна: 1 196 ₴


