
Навушники дитячі дротові накладні HAVIT HV-H211d з мікрофоном
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HAVIT прекрасно розуміє, що слухати музику і інші джерела звуків потрібно і хочеться не тільки дорослим і серйозним людям, а й дітям. Тому були представлені навушники для дітей HAVIT HV-H211d.
Навушники HV-H211d гарантують якісне та потужного звучання, яке заряджає енергією на весь день. Вони обладнані динаміками діаметром 30мм. Легкі та зручні, завдяки м'яким подушечкам та головній стяжці. Гучність навушніків не перевищує 82дБ, щоб захистити слух дитини. Це універсальне рішення, яке дає змогу насолоджуватися музикою впродовж усього дня.
HV-H211d можна використовувати як гарнітуру та керувати дзвінками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Опір | 32 Ом |
| Вид навушників | Накладні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HV-H211d |
| Гарантійний термін | 1 рік мес |
| Діаметр динаміка | 30 мм |
| Диапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Довжина кабелю | 1.4 м |
| Інтерфейс | AUX (3.5мм) |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Чутливість | 82dB |
- Ціна: 244 ₴


