




Кабель живлення PROLUM™ для LED стрічки 220V - 12ММ
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кабель живлення PROLUM™ для LED стрічки 220V - 12ММ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 503029 |
| Одиниці виміру | шт. |
| Категорія | Аксесуари для під'єднання світлодіодної стрічки |
| Номінальна напруга | 220V |
| Сумісність | Для LED стрічки 220V |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип стрічки | SMD |
| Тип товару | Адаптери живлення 220 V |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 12 мм мм |
- Ціна: 63,90 ₴


