



Димер Prolum 30A KNOB
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Димер PROLUM (KNOB 30A) - це пристрій, що дозволяє плавно регулювати яскравість освітлення.
Димер PROLUM (KNOB 30A) має набір функцій:
- Управління яскравістю світла
- Автоматичне відключення
- Плавне включення і відключення світла
- Різні режими затемнення і миготіння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 401003 |
| Вихідний струм | 30A А |
| Гарантія | 1 рік |
| Одиниці виміру | шт. |
| Потужність | 360W Вт |
| Потрібен шлюз для під'єднання | Немає |
| Пульт керування | Без пульта |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Робоча напруга | 12V|24V|5V |
| Розміри | 86 х 86 х 65 мм |
| Сила струму (А) | 30.0А |
| Спосіб керування | Керування на корпусі |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) ІР |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип пристрою | LED-димер |
- Ціна: 279 ₴


