




Конектор SMD3528\2835 -T
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конектор SMD3528 2835 -T
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 223 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 503005 |
| Одиниці виміру | шт. |
| Категорія | Аксесуари для під'єднання світлодіодної стрічки |
| Сумісність | Для стрічки 12V 2835\3528 |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип товару | Конектор |
- Ціна: 6,75 ₴



