



Контролер управління PROLUM RF 2.4G 4 zone, Блок управління
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контролер управління PROLUM (RF 2.4G 4 zone Блок управління) - це пристрій, що дозволяє плавно регулювати яскравість освітлення.
Контролер управління PROLUM (RF 2.4G 4 zone Блок управління) має набір функцій:
- Управління яскравістю світла
- Автоматичне відключення
- Плавне включення і відключення світла
- Різні режими затемнення і миготіння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Довжина | 80 мм |
| Категорія | 6 |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 401008 |
| Вихідний струм | 12A А |
| Гарантія | 1 рік |
| Одиниці виміру | шт. |
| Потужність | 144W Вт |
| Потрібен шлюз для під'єднання | Немає |
| Пульт керування | Сенсорний |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Робоча напруга | 12V|24V |
| Розміри | 85 x 45 x 23 мм |
| Сила струму (А) | 12.0А |
| Сумісність | З можливістю керування зонами |
| Спосіб керування | Пульт сенсорний |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) ІР |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип зв'язку | Радіо (RF) |
| Тип пристрою | LED-димер |
- Ціна: 396 ₴


