



LED стрічка PROLUM™ 12V; 3014\240; IP20; Series "SG", Білий (5500-6000К)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна LED стрічка 12V PROLUM IP20 3014 240 Standart є тонкою друковану плату, з одного боку якої напаяні світлодіоди, а з іншого знаходиться наклеюють основа.
Основне застосування світлодіодної стрічки 12V PROLUM IP20 3014 240 Standart PLUS:
Для інтер'єрного освітлення:
- Натяжних стель
- Підсвічування меблів
- Робочої зони кухні
- Ванної кімнати
Для підсвічування зовнішніх об'єктів:
- Виділити контури будівлі
- Освітлення вітрин, вивісок
- Об'єктів реклами
- Контурній підсвічування фар
Переваги світлодіодної стрічки 12V PROLUM IP20 3014 240 Standart PLUS:
- Висока якість продукту
- Відповідність стандартам ROHs, CE
- Економія до 90% електроенергії
- Простота монтажу
- Широкий спектр застосування
- Надійність
- Доступна вартість
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 320045 |
| CRI | 80% |
| Гарантія | 24 місяці |
| Одиниці виміру | м |
| Кількість світлодіодів | 240 шт./метр шт. |
| Кратність | 5 |
| Кратність різання | 1,25 см (3 світлодіоди) |
| Мінімальне замовлення | 5 метрів (1 паковання) |
| Споживана потужність | 24 Вт/метр Вт |
| Виробник світлодіодів | SAMSUNG |
| Робоча температура | -25 до 40 °C |
| Робоча напруга | 12V |
| Розміри | 10 х 5000 мм |
| Світловий потік | 1000 Лм/м лм |
| Серія | "SG" |
| Сила тока | 2.0 А/метр |
| Термін експлуатації LED | 50,000 годин |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищена) ІР |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип світлодіода | SMD 3014 |
| Тип товару | Світлодіодна стрічка |
| Кут розсіювання | 120° град. |
| Паковання | 5 м 1(1 паковання) |
| Колір | Білий (5500-6000К) |
| Колір підкладки (плати) | Біла |
| Яскравість на світлодіод | 10-12 Lm\LED |
- Ціна: 171,45 ₴


