




LED Світильник акумуляторний з датчиком руху VIDEX VL-NL014W-S
LED Світильник акумуляторний з датчиком руху VIDEX VL-NL014W-S призначений для локального освітлення побутових приміщень, шаф, книжкових полиць тощо.
Освітлює певну зону в нічний час шляхом визначення руху за допомогою датчика.
ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ НАБОРУ:
- гнучкість налаштування режиму роботи освітлення
- вбудований акумулятор Li-pol 3.7В 600мАг
- заряджання через USB-С
- час заряджання – 3 год
- наявність інфрачервоного датчика руху
- робоча відстань датчика – 4м
- кут виявлення датчика – 120°
- світловий потік – 50Лм
- колірна температура світла – 3000К/4500К/6500К
- кут променя – 120°
- номінальний ресурс світлодіодів – 20 000 год
- час роботи – до 7 год
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1. Cвітильник
2. Кабель для зарядки
3. Металева планка
4. Двостороння клейка стрічка
5. Інструкція користувача
6. Індивідуальна упаковка
СПОСОБИ УСТАНОВКИ СВІТИЛЬНИКА:
а) Використовуйте двосторонню клейку стрічку, щоб перманентно приклеїти світильник до будь-якої поверхні. Зверніть увагу, що виріб не можна зняти після кріплення.
б) Використовуйте вбудовані магніти для кріплення до будь-якої залізної поверхні
в) Використовуйте двосторонню клейку стрічку та металеву планку, щоб приклеїти до будь-якої поверхні. Потім використовуйте вбудовані магніти, щоб прикріпити світильник до металевої планки.
РЕЖИМИ РОБОТИ:
1) Датчик уночі. Світло вмикається автоматично, коли датчик виявляє рух вночі/ в темряві, а потім вимикається через 20 секунд, якщо руху не буде виявлено.
2) Датчик удень. Світло вмикається автоматично, коли датчик виявляє рух удень/світло, а потім вимикається через 20 секунд, якщо руху буде не виявлено.
3) Постійне світло. Світло вмикається вручну і горить до вимкнення або розрядки акумулятора.
ЗАРЯДЖАННЯ:
Під’єднайте роз’єм USB-A зарядного кабелю до відповідного виходу та підключіть зарядний кабель до вхідного порту USB-C світильника. Під час зарядки індикатор світиться червоним кольором. Після повної зарядки індикатор світиться зеленим кольором. Оригінальні акумулятори постачаються зарядженими, і їх можна використовувати одразу після покупки. Однак перед першим використанням рекомендується повністю зарядити акумулятор.
Під час тривалого зберігання рекомендується залишати акумулятор не повністю зарядженим, щоб подовжити термін його служби. Не зберігайте виріб з розрядженим акумулятором. Зберігайте набір у сухому місці та без потрапляння прямих сонячних променів.
Гарантійний термін складає 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Багатобарвне підсвічування | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 50 лм |
| Споживана потужність | 1.45 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Сенсорне |
| Форма світильника | Овальна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 81 г |
| Висота | 2.7 мм |
| Діаметр | 9.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Да |
| Колірна температура світла: | 4000K + RGB |
| Спосіб заряду: | USB-C |
| Час заряду: | 2г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело світла | LED module |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб монтажу | Накладної |
| Тип акумулятора | Li-pol 3.7V 1200mAh вбудований |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Колірна гама | RGB, Білий |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: Індивідуальна подвійна






