




Налобний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-H046Z 500Lm 5000K
Налобний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-H046Z 500Lm 5000K. Має біле, потужне червоне та зелене світло. Завдяки наявності 12 режимів, функції фокусування променя, класу захисту від пилу та вологи (IP68), класу захисту від падіння до 2м та можливості регулювати кут нахилу він має велику кількість сценаріїв для використання.
Керувати режимами ліхтарика можна як за допомогою кнопок на його корпусі, так і за допомогою помахів руки завдяки наявності датчика руху. Ліхтарик працює від вбудованого акумулятора Li-pol 103450 ємністю 2000mAh.
КЕРУВАННЯ ЛІХТАРИКОМ
Керування ліхтарика відбувається за допомогою поворотного перемикача, бічної та сенсорної кнопки, механізму фокусування променю світла.
1. Увімкнення світла та перемикання між режимами яскравості здійснюється обертанням поворотного перемикача. Щоб увімкнути світло на найнижчому рівні яскравості, поверніть перемикач на один крок вперед "від себе". Щоб збільшити яскравість, продовжуйте обертати перемикач. Це дозволяє швидко перемикатися між режимами.
2. Перемикайтесь між кольорами, натискаючи і утримуючи бічну кнопку ввімкненого ліхтарика протягом 0.5 секунди.
3. Щоб активувати режим датчика руху, натисніть один раз кнопку датчика на ввімкненому ліхтарику, розташовану на верхній частині його корпусу. Про ввімкнення датчика сповіщатиме індикатор, що світитиметься поруч із кнопкою датчика. Поки датчик активний, махніть рукою один раз приблизно за 5 см перед ліхтарем, щоб тимчасово вимкнути його. Махніть рукою ще раз, щоб знову ввімкнути його в останньому обраному режимі.
4. Щоб деактивувати датчик руху, натисніть кнопку датчика один раз або поверніть поворотний перемикач до упору "на себе".
5. Щоб налаштувати кут променя світла, поверніть механізм фокусування праворуч або ліворуч.
6. Щоб вимкнути ліхтарик, поверніть поворотний перемикач до упору "на себе".
РЕЖИМИ РОБОТИ ЛІХТАРЯ
TURBO (Турбо режим) – з найбільшою яскравістю білого світла в 500Lm. Дистанція освітлення налічує 60м. Тривалість роботи 3год. Інтенсивність світлового потоку 920cd.
HIGH (Режим максимальної яскравості білого світла) – яскравість світла 300Lm. Дистанція освітлення налічує 50м. Тривалість роботи 4год. Інтенсивність світлового потоку 950cd.
MIDDLE (Режим середньої яскравості білого світла) – яскравість світла 100Lm. Дистанція освітлення налічує 30м. Тривалість роботи 6год. Інтенсивність світлового потоку 250cd.
LOW (Режим мінімальної яскравості білого світла) – яскравість світла 25Lm. Дистанція освітлення налічує 15м. Тривалість роботи 25год. Інтенсивність світлового потоку 40cd.
RED HIGH (Режим червоного світла максимальної яскравості) – яскравість світла 70Lm. Дистанція освітлення налічує 25м. Тривалість роботи 4год. Інтенсивність світлового потоку 130cd.
RED MIDDLE (Режим червоного світла середньої яскравості) – яскравість світла 20Lm. Дистанція освітлення налічує 10м. Тривалість роботи 18год. Інтенсивність світлового потоку 12cd.
RED LOW (Режим червоного світла мінімальної яскравості) – яскравість світла 5Lm. Дистанція освітлення налічує 2м. Тривалість роботи 50год. Інтенсивність світлового потоку 1cd.
RED FLASH (Режим червоного мерехтливого світла) – яскравість світла 5Lm. Дистанція освітлення налічує 2м. Тривалість роботи 70год. Інтенсивність світлового потоку 1cd.
GREEN HIGH (Режим зеленого світла максимальної яскравості) – яскравість світла 70Lm. Дистанція освітлення налічує 25м. Тривалість роботи 8год. Інтенсивність світлового потоку 120cd.
GREEN MIDDLE (Режим зеленого світла середньої яскравості) – яскравість світла 20Lm. Дистанція освітлення налічує 10м. Тривалість роботи 28год. Інтенсивність світлового потоку 12cd.
GREEN LOW (Режим зеленого світла мінімальної яскравості) – яскравість світла 5Lm. Дистанція освітлення налічує 2м. Тривалість роботи 124год. Інтенсивність світлового потоку 1cd.
GREEN FLASH (Режим зеленого мерехтливого світла) – яскравість світла 5Lm. Дистанція освітлення налічує 2м. Тривалість роботи 173год. Інтенсивність світлового потоку 1cd.
Ліхтар автоматично запам’ятовує останній обраний колір і відновлює його щоразу, коли його ввімкнено, доки не буде вибрано інший колір.
ЗАРЯДЖАННЯ
Заряджання ліхтарика здійснюється за допомогою зарядного кабелю USB-C, що постачається в комплекті. Щоб зарядити ліхтар, вимкніть його і зніміть захисну силіконову кришку. Підключіть кінець USB-A зарядного кабелю до зарядного пристрою, а інший кінець – до вхідного порту налобного ліхтаря. Під час заряджання поділки індикатора блиматимуть, відображаючи поточний рівень заряду батареї. Після повного заряджання всі поділки будуть постійно світитися. Після заряджання від’єднайте кабель і щільно закрийте захисну кришку, щоб запобігти потраплянню води та пилу всередину налобного ліхтаря. УВАГА! Категорично заборонено використовувати ліхтар під час заряджання.
Якщо ліхтарик вимкнено, однократне натискання бічної кнопки активує індикацію рівня заряду у вигляді поділок, які розташовані знизу на корпусі біля роз'єму для підзарядки. Індикація залишається видимою протягом 3 секунд, якщо її не вимкнути раніше іншим натисканням кнопки живлення.
- Чотири поділки світяться зеленим при повному заряді (100-75%).
- Три поділки світяться зеленим при повному заряді (74-50%).
- Дві поділки світяться зеленим при заряді 49-25%.
- Одна поділка світиться зеленим при заряді 24-1%.
Гарантійний термін складає 2 роки на ліхтар. Гарантія не поширюється на аксесуари.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 1200 мАг |
| Вага | 96 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дальність світлового променя | 60 м |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 5000K |
| Кріплення | Ремінець |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості ліхтаря | Індикатор заряду, Оптичний зум, Змінний акумулятор, Нічний режим, Вбудований акумулятор, Регульований кут нахилу, Червоне підсвічування |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Мінімальний, Режим SOS, Середній, Миготливий |
| Світловий потік | 500 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | Luminus SST20 |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Type-C |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи | 25 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | 65 |
| Артикул | VLF-H046Z |
| Час заряджання | 2ч |
| Габаритні розміри | 72mm х 40.5mm х 36.5mm |
| Дальність | 60м |
| Защита от падения | 1 м |
| Індикатор заряду | 4 рівні |
| Джерело світла | Світлодіод LED |
| Кількість режимів роботи | 12 |
| Комплектація | Наголовний ремінь, зарядний кабель, документація |
| Поверхня рефлектора | Лінза |
| Режим роботи | Турбо, максимум, середній, низький, червоний (максимум, середній, низький, мерехтіння), зелений (максимум, середній, низький, мерехтіння) |
| Способ заряда | USB-C |
| Стабілізація розряду | Неповна |
| Тип акумулятора | Li-pol 103450 2000mAh вбудований |
| Тип світлодіода | Luminus SST20 + SMD 3W RED/GREEN |
| Фокусування променю | Так (регулювання) |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Штрих-код | 4820246488136 |
- Ціна: 850 ₴
- Спосіб упаковки: Індивідуальна подвійна упаковка







