




Налобний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-H075C 550Lm 5000K
Налобний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-H075C 5000K призначений для індивідуального використання в темну пору доби або в приміщеннях без освітлення. розроблений спеціально для активного відпочинку, кемпінгу та для занять такими видами спорту як біг, трейловий біг, походи. Легка конструкція корпусу запобігає трясці під час бігу та не створює дискомфорту під час тривалого носіння. Максимальна яскравість 550Lm. Регульований кут нахилу кріплення дає змогу вибрати зручний кут освітлення. Використовується налобний ремінь для ліхтаря зі зносостійкого матеріалу, м'якого за текстурою, що забезпечує зручне користування.
Кнопка сенсора допомагає ввімкнути ліхтар і контролювати його режими жестами рук. Тривале натискання кнопки сенсора відображає заряд ліхтаря. Короткочасне натискання функціональної кнопки дає змогу перемикати режими роботи.
Знімні акумулятори та можливість працювати з трьома елементами живлення типу ААА 1.5 В (або акумулятор В12 1200 мА·год)
Режим роботи ліхтаря:
HIGH (Режим біле світло максимальної потужності) — яскравість світла 500Lm. Дистанція освітлення налічує 130 м. Тривалість роботи 2 год. 20 хв Інтенсивність світлового потоку 4000cd.
LOW (Режим біле світло мінімальної потужності світла) — яскравість світла 140Lm. Дистанція освітлення налічує 70 м. Тривалість роботи 6 год. Інтенсивність світлового потоку 1000cd.
COB HIGH (ближнє світло максимальної потужності) — яскравість світла 120Lm. Дистанція освітлення налічує 10 м. Тривалість роботи 3 год. 30 хв. Інтенсивність світлового потоку 24cd.
COB LOW (ближнє світло мінімальної потужності) — яскравість світла 45Lm. Дистанція освітлення налічує 5 м. Тривалість роботи 9 год. Інтенсивність світлового потоку 10cd.
COB+HIGH (основне й ближнє світло максимальної потужності) — яскравість світла 550Lm. Дистанція освітлення налічує 130 м. Тривалість роботи 2 год. Інтенсивність світлового потоку 4000cd.
RED ON — червоне світло максимальної потужності. Тривалість роботи 17 год, за яскравості світла 4.5Lm.
RED FLASH — червоне світло мерехтливе. Тривалість роботи 30 год, за яскравості світла 4.5Lm.
Рівень заряду ліхтаря:
Тривале затискання кнопки "Сенсор" у вимкненому стані — показує поточний рівень заряду батареї.

5 поділок – заряд 100%
4 поділки — заряд 80%
3 поділки — заряд 60%
2 поділки — заряд 40%
1 поділка — заряд 20%
1 поділка блимає — батарея розряджена.
За потреби акумулятор можна легко замінити або на заряджений запасний акумулятор VLF-B12
https://lightclub.com.ua/ua/p2490849629-akkumulyator-videx-ion.html
або на звичайні батарейки типу ААА

Доступне підзаряджання за допомогою USB-С.

Чудово захищений і адаптований під використання в складних та екстремальних умовах. Без проблем витримує механічні навантаження, падіння з висоти до 1.5 м. Має повний захист від пилу, сильного дощу та бризок. Стандарт захисту — IP65. Чудовий, сучасний, високоефективний ліхтар буде чудовим супутником під час активного відпочинку. Зручний у застосуванні. Гарантія 2 роки (на акумулятор 1 рік).
УВАГА! Категорично заборонено використовувати ліхтар під час заряджання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 1200 мАг |
| Вага | 60 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дальність світлового променя | 130 м |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 5000K |
| Кріплення | Ремінець |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Вбудований акумулятор, Індикатор заряду, Змінний акумулятор, Нічний режим, Протитуманні, Вологостійкий, Регульований кут нахилу, Червоне підсвічування |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Мінімальний, Середній, Миготливий, Зберігаючий |
| Світловий потік | 550 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип діода | COB |
| Тип живлення | Батарейки, Акумулятор |
| Тип заряду | Type-C |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Час заряду акумулятора | 2.5 годин |
| Час роботи | 9 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | 60mm х 45mm х 50mm |
| Защита от падения | 1.5 м |
| Індикатор заряду | 5-рівнева |
| Комплектація | Акумулятор, Батарейки ААА (3шт), наголовний ремінь, зарядний кабель, документація |
| Матеріал корпусу | Поліамід, алюміній |
| Матеріал лінзи | Поликарбонат |
| Поверхня рефлектора | Гладкий |
| Тип світлодіода | CREE XPG3 5W + COB 5W |
- Ціна: 1 003 ₴
- Спосіб упаковки: Індивідуальна подвійна упаковка







