




Налобний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-H045Z 270Lm 5000K
Налобний світлодіодний ліхтарик H045Z VIDEX 270Lm 5000K призначений для індивідуального використання в темну пору доби або в приміщеннях без освітлення. Основними показниками є герметичність, надійний корпус, дальність світла. Дає змогу вибрати потрібний режим роботи. Максимальна яскравість 270Lm. Регульований кут нахилу кріплення дає змогу вибрати зручний кут освітлення. Вбудований датчик руху для комфортного увімкнення.
Обладнаний кільцем фокусування, яке регулює фокус променя світла.
Використовується налобний ремінь для ліхтаря зі зносостійкого матеріалу, м'якого за текстурою, що забезпечує зручне користування.
Кнопка сенсора допомагає ввімкнути ліхтар і контролювати його режими жестами рук. Тривале натискання кнопки сенсора відбиває заряд ліхтаря. Короткочасне натискання функційної кнопки дає змогу перемикати режими роботи.
Режим роботи ліхтаря:
HIGH (Режим біле світло максимальної потужності) — яскравість світла 270Lm. Дистанція освітлення налічує 53 м. Тривалість роботи 4 год. 45 хв. Інтенсивність світлового потоку 700cd.
LOW (Режим біле світло мінімальної потужності світла) — яскравість світла 110Lm. Дистанція освітлення налічує 32 м. Тривалість роботи 7 год. 45 хв. Інтенсивність світлового потоку 264cd.
STROBE (Стробоскоп) — швидко відтворює яскраві білі світлові імпульси, що повторюються. Яскравість світла 110Lm. Дистанція освітлення налічує 32 м. Тривалість роботи 7 год. Інтенсивність світлового потоку 264cd.
RED ON — червоне світло максимальної потужності.
RED FLASH — червоне світло мерехтливе.
Рівень заряду ліхтаря:
- Під час заряджання індикатори мерехтять синім кольором.
- У разі повного заряду індикатори світяться синім кольором.
Доступне підзаряджання за допомогою micro USB.
За потреби акумулятор можна замінити на заряджений запасний акумулятор VLF-B103450-20
https://lightclub.com.ua/ua/p2746334458-akumulyator-videx-pol.html

Прекрасно захищений і адаптований під використання в складних та екстремальних умовах. Без проблем витримує механічні навантаження, падіння з висоти. Може падати з висоти 1м. і водночас не пошкодиться. Має повний захист від пилу, сильного дощу та бризок. Стандарт захисту IP65. Пов'язка виготовлена з тонкого та повітропроникного матеріалу із силіконовим кріпленням для ліхтаря.
Чудовий, сучасний, високоефективний ліхтар буде прекрасним супутником під час активного відпочинку. Зручний у застосуванні. Гарантія 2 роки.
УВАГА! Категорично заборонено використовувати ліхтар під час заряджання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 1800 мАг |
| Дальність світлового променя | 53 м |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 5000K |
| Кріплення | Ремінець |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Мінімальний, Режим SOS, Середній, Інтенсивний, Миготливий, Зберігаючий |
| Світловий потік | 270 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип діода | CREE XTE 5W |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Час заряду акумулятора | 3.5 годин |
| Час роботи | 8 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | 65 |
| Артикул | VLF-H045Z |
| Габаритні розміри | 70mm x 46mm x 38mm |
| Дальність | 53м |
| Защита от падения | 1 м |
| Індикатор заряду | 5-рівнева |
| Комплектація | Наголовний ремінь, зарядний кабель, документація |
| Матеріал лінзи | Поликарбонат |
| Поверхня рефлектора | Гладкий |
| Режим роботи | Максимум, низький, стробоскоп, червоний, червоний миготливий |
| Стабілізація розряду | Неповна |
| Тип акумулятора | Li-pol 1800mAh незнімний |
| Тип світлодіода | CREE XTE 5W |
- Ціна: 694 ₴
- Спосіб упаковки: Індивідуальна подвійна упаковка







