




Налобний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-H055D 500Lm 5000K
Налобний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-H055D 5000K призначений для індивідуального використання в темну пору доби або в приміщеннях без освітлення. розроблений спеціально для активного відпочинку, кемпінгу та для занять такими видами спорту , як біг, трейловий біг, походи.Легка конструкція корпусу запобігає тряску під час бігу та не створює дискомфорту під час тривалого носіння. Максимальна яскравість 500Lm. Регульований кут нахилу кріплення дає змогу вибрати зручний кут освітлення. Використовується налобний ремінь для ліхтаря зі зносостійкого матеріалу, м'якого за текстурою, що забезпечує зручне користування.
Кнопка сенсора допомагає ввімкнути ліхтар і контролювати його режими жестами рук. Тривале натискання кнопки сенсора відбиває заряд ліхтаря. Короткочасне натискання функційної кнопки дає змогу перемикати режими роботи.
Знімні акумулятори та можливість працювати з трьома елементами живлення типу ААА 1.5 В (або акумулятор В12 1200 мА·год)
Режим роботи ліхтаря:
-
HIGH (Режим біле світло максимальної потужності) — яскравість світла 500 Lm. Дистанція освітлення налічує 115 м. Тривалість роботи 2 год. 40 хв. Інтенсивність світлового потоку 3280cd.
-
LOW (Режим біле світло мінімальної потужності світла) — яскравість світла 140 Lm. Дистанція освітлення налічує 60 м. Тривалість роботи 6 год. Інтенсивність світлового потоку 952cd.
-
MOON (Режими мінімальної яскравості) — яскравість світла 25Lm. Дистанція освітлення налічує 20 м. Тривалість роботи 38 год. Інтенсивність світлового потоку 92cd.
-
STROBE (Стробоскоп) — швидко відтворює яскраві білі світлові імпульси, що повторюються. Яскравість світла 475Lm. Дистанція освітлення налічує 110 м. Тривалість роботи 6 год. Інтенсивність світлового потоку 3200cd.
-
RED ON — червоне світло максимальної потужності. Тривалість роботи 22 год. за яскравості світла 0.6Lm
-
RED FLASH — червоне світло мерехтливе. Тривалість роботи 44 год. за яскравості світла 0.6Lm
Рівень заряду ліхтаря:
Тривале затискання кнопки Сенсор у вимкненому стані — що показує рівень заряду батареї.
-
4 поділки — заряд 100%
-
3 поділки — заряд 75%
-
2 поділки — заряд 50%
-
1 поділка — заряд 25%
-
1 поділка миготлива — батарея розряджена.
Доступне підзаряджання за допомогою USB-С.
За потреби акумулятор можна легко замінити або на заряджений запасний акумулятор VLF-B12
https://lightclub.com.ua/ua/p2490849629-akkumulyator-videx-ion.html
або на звичайні батарейки типу ААА

Прекрасно захищений і адаптований під використання в складних та екстремальних умовах. Без проблем витримує механічні навантаження, падіння з висоти. Захист від падіння до 1м. Має повний захист від пилу, сильного дощу та бризок. Стандарт захисту IP65. Чудовий, сучасний, високоефективний ліхтар буде прекрасним супутником під час активного відпочинку. Зручний у застосуванні. Гарантія 2 роки (на акумулятор 1 рік).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 1200 мАг |
| Вага | 72 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дальність світлового променя | 115 м |
| Колір | Чорний |
| Кріплення | Ремінець |
| Особливості ліхтаря | Сенсорне управління, Протиударний, Вбудований акумулятор, Вологостійкий, Регульований кут нахилу |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Мінімальний, Режим SOS, Середній, Миготливий, Зберігаючий |
| Світловий потік | 500 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип діода | CREE XTE 5W |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Type-C |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Час заряду акумулятора | 3.5 годин |
| Час роботи | 38 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | 65 |
| Артикул | VLF-H055D |
| Час заряджання | 3.5г |
| Габаритні розміри | 60mm х 45mm х 48mm |
| Дальність | 115м |
| Защита от падения | 1 м |
| Індикатор заряду | 4 рівні |
| Комплектація | Наголовний ремінь, акумулятор Li-ion VLF-B12 1200mAh або 3x AAA змінний, зарядний кабель, документація |
| Матеріал корпусу | Поліамід |
| Матеріал лінзи | Поликарбонат |
| Поверхня рефлектора | Гладкий |
| Режим роботи | Максимум, низький, нічний, стробоскоп, червоний, червоний мерехтливий |
| Способ заряда | USB-C |
| Стабілізація розряду | Неповна |
| Тип акумулятора | Li-ion VLF-B12 1200mAh або 3x AAA змінний |
| Тип світлодіода | 2Х CREE XTE 5W |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Штрих-код | 4820246483100 |
- Ціна: 963 ₴
- Спосіб упаковки: Індивідуальна подвійна упаковка







