



LED Світильник накладний квадрат VIDEX 24W 5000K Black
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.LED світильник накладний квадрат VIDEX 24W 5000K Black
Світильник накладний VIDEX - є джерелом більш якісного освітлення і споживає набагато менше електроенергії. Він не нагрівається і тому прекрасно поєднується з підвісними або натяжними стелями, а монтаж не викличе труднощів навіть у непрофесіонала. Мають сучасний дизайн і відтворює приємне рівномірне світло. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю. Дані світильники мають тонкі рамки, що вигідно вирізняють їх з-поміж інших аналогів. Його розміри становлять усього 264x264x29мм. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом всього періоду експлуатації.
Світильник має світловіддачу - 80 Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 1920Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000 К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 170°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості включень та виключень (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 185-265В.
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Спрямоване світло | Ні |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Напруга мережі | 185~265 B |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 1920 лм |
| Світловіддача | 80 лм/Вт |
| Форма | Квадратна |
| Кут свічення | 170 град. |
| Встановлення | Стельова |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 264 мм |
| Ширина | 264 мм |
| Висота | 29 мм |
| Вага | 1000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коефіцієнт потужності | 0.7 |
| Розміри | 264mm x 264mm x 29mm |
| Тип монтажа | Накладний |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Артикул | VL-DLSS-245B |
| Штрих-код | 4820246485074 |
| Матеріали | Залізо, скло, полікарбонат |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Енергоефективність | 80 Lm/W |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Ресурс роботи | 30000ч |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Клас захисту, IP | 20 |
- Ціна: 646 ₴


