




LED світильник лінійний VIDEX 36W 0.6М 5000K 220V чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.LED світильник лінійний VIDEX (VLE-BN-36065B) 36W 0,6М 5000K – призначений для загального освітлення приміщень (торгівельних площ, складських, виробничих й ін.). Використовувати слід в тільки приміщені так як світильник не має додаткового захисту від пилу та вологи. Має широкий діапазон робочої температури і напруги. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. Простий у монтажі та підключенні.
Світлодіодний лінійний світильник не містить ртуті. Корпус виготовлено із високоякісного полікарбонату та алюмінію, що робить даний світильник стійким до пошкоджень та більш витривалим під час експлуатації. Клас захисту від пилу та вологи - IP20, тільки для використання в приміщені. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
Має світловіддачу - 111 Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 4000Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000 К (денне світло). Кут розсіювання світла - 120°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості вмикання і вимикання (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 3 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 220-240В. До комплекту клемна колодка не входить.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Вага | 395 г |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Колір | Чорний |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність | 36 Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Загальне освітлення |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Форма | Лінійна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Мінімальна колірна температура | 5000 К |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VLE-BN-36065B |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Матеріали | Алюминий-поликарбонат |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 30000ч |
| Тип монтажа | Накладний, підвісний |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Штрих-код | 4820246484572 |
| Енергоефективність | 111 Lm/W |
- Ціна: 553 ₴




