




Портативний багатофункціональний ліхтарик VIDEX VLF-M044UV 400Lm 4000K
Портативний багатофункціональний ліхтарик VIDEX VLF-M044UV багатоцільовий, завдяки різноманітності функціоналу ліхтарика забезпечує освітлення за будб-яких умов. Використовують переважно в темну пору доби або в приміщеннях без освітлення.
Максимальна яскравість 400Lm. Використовується світлодіод CREE XTE 5W (6500К) для переднього світла та COB 10 W (4000К) для бічного світла. Останній працює в трьох кольорах — біле світло, червоне й ультрафіолет.
ОСОБЛИВОСТІ:
- вертикально рухома головна частина в межах 270 градусів.
- Ліхтарик має два окремих джерела світла.
- Бічне джерело світла (COB) має три типи світла: біле світло з високим індексом кольоропередавання (Ra>95), червоне постійне або сигнальне світло, ультрафіолетове світло.
— біле світло з функцією плавної зміни яскравості.
- Вбудований магніт і металева петля дають змогу прикріпити ліхтарик багатьма способами.

РЕЖИМИ РОБОТИ:
Top — (переднє світло) режим білого світла.
COB White — режим білого світла лампи COB.
COB Red Оn — режим червоного світла лампи COB.
COB Red Flash — режим червоного мерехтливого світла лампи COB.
COB UV — режим ультрафіолетового світла лампи COB.

ІНСТРУКЦІЯ ПО КЕРУВАННЮ ЛІХТАРЕМ:
- Коротке натискання кнопки "ON/OFF" — вмикання світла, перемикання між режимами Top і COB White і вимкнення світла.
- Тривале натискання кнопки "ON/OFF" за ввімкненого білого світла — регулювання яскравості.
- Подвійне натискання кнопки "ON/OFF" — вмикання групи режимів COB Red On, COB Red Flash і COB UV. Коротке натискання для циклічного перемикання між цими режимами. Повторне подвійне натискання вимикає ліхтарик.
ІНДИКАЦІЯ СТАНУ АКУМУЛЯТОРА
Коли світло вимкнене, натисніть і утримуйте кнопку впродовж 2 секунд, щоб побачити рівень заряду акумулятора. Індикація триватиме доти, поки ви утримуєте кнопку.
Стан акумулятора також постійно зображається, коли світло увімкнене.
5 поділок – ≤100% заряда;
4 поділки — ≤80% заряду;
3 поділки — ≤60% заряду;
2 поділки — ≤40% заряду;
1 поділка — ≤20% заряду;
Блимає 1 поділка — акумулятор розряджений.
ЗАРЯД АКУМУЛЯТОРА
Вимкніть ліхтарик, відкрийте кришку для захисту та під'єднайте зарядний кабель до порту ліхтарика (USB-C). Під час заряджання поділки індикатора блимають почергово. За повного заряджання всі 5 поділки індикатора світяться постійно. Після повного заряджання від'єднайте зарядний кабель і закрийте кришку, щоб вода та пил не потрапили в корпус ліхтарика.

Оригінальні батареї забезпечуються зарядженими та їх можна використовувати відразу після купівлі, проте перед першим використанням рекомендується повністю зарядити акумуляторну батарею. Акумулятор потрібно заряджати, поки він повністю не розрядиться. Під час тривалого зберігання рекомендується підтримувати заряд акумулятора приблизно наполовину, щоб продовжити термін експлуатації. За необхідності акумулятор можна легко замінити.

Гарантія на ліхтар – 3 роки, на акумулятор 1 рік. Гарантія не поширюється на аксесуари.
УВАГА! Категорично заборонено використовувати ліхтар під час заряджання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 2200 мАг |
| Вага | 117 г |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Дальність світлового променя | 60 м |
| Колірна температура | 4000К |
| Кріплення | Магнітне |
| Режими роботи ліхтаря | Плавне регулювання яскравості, Максимальний, Мінімальний, Середній, Зберігаючий |
| Світловий потік | 400 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | CREE XTE 5W |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Type-C |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Час заряду акумулятора | 3.5 годин |
| Час роботи | 3.5 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | 20 |
| Артикул | VLF-M044UV |
| Час заряджання | 3.5г |
| Габаритні розміри | 150mm x 38mm x 30mm |
| Дальність | 60м |
| Защита от падения | 1 м |
| Індикатор заряду | 5-рівнева |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Комплектація | Акумулятор, зарядний кабель, документація |
| Матеріал корпусу | Поліамід, Полівінілхлорид, Полікарбонат |
| Матеріал лінзи | Пластик |
| Поверхня рефлектора | Гладкий |
| Режим роботи | Максимум, COB-білий, COB-червоний, COB-червоне мерехтіння, COB-ультрафіолет (UV) |
| Способ заряда | USB-C |
| Стабілізація розряду | Неповна |
| Тип акумулятора | Li-ion 18650 2200mAh знімний |
| Тип світлодіода | CREE XTE 5W + COB 10W |
| Колірна температура світла | Переднє світло: 4000K, Бокове: 6500K |
| Штрих-код | 4820246483193 |
- Ціна: 1 073 ₴
- Спосіб упаковки: Індивідуальна подвійна упаковка







