




Налобний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-H065A 1200Lm 5000K
Налобний світлодіодний ліхтарик VLF-H065A 1200Lm 5000K призначений для індивідуального використання в темну пору доби або в приміщеннях без освітлення. Розроблений спеціально для активного відпочинку та для занять такими видами спорту, як біг, трейловий біг, походи, велоспорт. Дає змогу вибрати потрібний режим роботи. Максимальна яскравість 1200Lm. Замість рефлектора використовується оптична лінза, яка створює бічну підсвітку та центральний промінь дальнього світла, що дуже важливо для того, щоб швидко рухатися.
Використовується налобний ремінь для ліхтаря зі зносостійкого матеріалу, м'якого за текстурою, що забезпечує зручне користування.Так само в комплекті йдуть два типи тримачів для різних завдань.
Завдяки знімним акумуляторам , а також можливості працювати з первинними елементами живлення типу CR123А ліхтар може використовуватися в тривалих походах.
Короткочасне натискання функціональної кнопки дає змогу перемикати режими роботи.
Режими роботи:
TURBO (Турборежим) — з найбільшою яскравістю світла 1200Lm. Дистанція освітлення налічує 100 м. Тривалість роботи 1 година. 20 хв. Інтенсивність світлового потоку 2400cd.
Час роботи в режимі TURBO — це сукупний час, випробуваний із увімкненим захистом від перегрівання.
HIGH (Режим максимальної потужності світла) — яскравість світла 700Lm. Дистанція освітлення налічує 70 м. Тривалість роботи 1 година. 30 хв. Інтенсивність світлового потоку 1300cd.
MIDDLE (Режим середньої потужності світла) — яскравість світла 400Lm. Дистанція освітлення налічує 55 м. Тривалість роботи 3 год. Інтенсивність світлового потоку 770cd.
LOW (Режим мінімальної потужності світла) — яскравість світла 130Lm. Дистанція освітлення налічує 30 м. Тривалість роботи 11 год. Інтенсивність світлового потоку 240cd.
MOON (Нічний режим) — найбільша тривалість роботи можлива в цьому режимі — 58 год. Водночас генерується світловий потік у 25Lm. Дистанція освітлення налічує 13 м. Інтенсивність світлового потоку 45cd.
SOS - режим передавання світлового сигналу тривоги. Яскравість світла 700Lm. Дистанція освітлення налічує 70 м. Тривалість роботи 2 ч. ч. Інтенсивність світлового потоку 1300cd.
Доступне підзаряджання за допомогою USB-С.
Чудово захищений і адаптований під використання в складних та екстремальних умовах. Без проблем витримує механічні навантаження, падіння з висоти. Може падати з висоти 2 м. І водночас не зашкодить. Легка конструкція корпусу запобігає тряску під час бігу і не завдає дискомфорту у разі тривалого носіння. Стандарт захисту IP68 (безперервне занурення під воду на глибину до 2 метрів). Чудовий, сучасний, високоефективний ліхтар буде прекрасним супутником під час активного відпочинку. Зручна в застосуванні. Гарантія — 3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Ємність акумулятору | 2200 мАг |
| Вага | 116 г |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Дальність світлового променя | 100 м |
| Довжина | 90 мм |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 5000K |
| Кріплення | Магнітне |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Мінімальний, Режим SOS, Середній, Інтенсивний, Миготливий |
| Світловий потік | 1200 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP68 |
| Тип діода | Luminus SST40 |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Type-C |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Час заряду акумулятора | 3.5 годин |
| Час роботи | 11 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | 90mm х 26mm х 35mm |
| Дальність | 100м |
| Защита от падения | 2 м |
| Індикатор заряду | 4 рівні |
| Комплектація | Акумулятор, 2х тримача кліпса, шнур на руку, кріплення на голову, зарядний кабель, запасні ущільнювачі, документація |
| Матеріал корпусу | Авіаційний анодований алюміній, полікарбонат |
| Матеріал лінзи | Поликарбонат |
| Поверхня рефлектора | Гладкий |
| Режим роботи | Турбо, максимум, середній, низький, нічний, SOS |
| Тип акумулятора | Li-ion 1х 18650 2200mAh або 2х CR123A змінний |
- Ціна: 1 331 ₴
- Спосіб упаковки: Індивідуальна подвійна упаковка







