



Рамка накладного монтажу безрамкового круглого світильника VIDEX (VL-DLFR-09SF)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
VL-DLFR-09SF - рамка для накладного монтажу вбудованих (врізних) круглих світильників. Простими діями рамка дає змогу модернізувати вбудований світильник і використовувати його як накладний. Кріпиться вона на будь-яку жорстку та рівну поверхню (стіна, стеля, меблі тощо), що збільшує варіанти для монтажу, а отже, і для встановлення освітлення за допомогою світильника. Рамка має достатню кількість отворів для надійної фіксації до поверхні.
Ця модель призначена для світильника VIDEX VL-DLFR-094.
Рамка виготовлена з міцного пластику (поліпропілену). Легка та надійна конструкція.
Висота: 34 мм
Діаметр: 96 мм
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Форма | Кругла |
| Встановлення | Настінно-стельовий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 96 мм |
| Висота | 34 мм |
| Вага | 27 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 96mm х 34mm |
| Тип монтажа | Накладний |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Артикул | VL-DLFR-09SF |
| Штрих-код | 4820246482455 |
| Матеріали | Поліпропілен |
| Сумісність | VL-DLFR-094 |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
- Ціна: 50 ₴


