



Світильник VIDEX під лампу GU10 SPF05E настінний з кнопкою білий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Світлодіодний настінний світильник — високотехнологічне джерело спрямованого світла. Завдяки йому можна вигідно акцентовано виділити цікавий предмет інтер'єру або певну його зону або забезпечити комфортні умови в невеликій робочій зоні на кухні, у вітальні або кабінеті, гаражі тощо. Конструкція складається з невеликої прямокутної основи, на якій розташована кнопка ВМИК./ВИМИК. і кронштейн, до якого прикріплений один плафон. Плафон обладнаний поворотним механізмом, за допомогою якого можна регулювати кут його нахилу, а також площу освітлення. Корпус виготовлений з алюмінію, на відміну від дешевих аналогів із металевим корпусом, не схильний до корозії.
Як джерело світла використовується одна лампочка з цоколем GU10 і максимальною потужністю 30W.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник має високий захист від ударів IK07 і ступенем захисту IР20 — не допускає потрапляння частинок бруду всередину світильника.
Слугуватиме довго, що підтверджується гарантією 2 роки. Під час виготовлення використовуються тільки безпечні матеріали.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 225 г |
| Висота | 148 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Діаметр | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | 20 |
| Артикул | VL-SPF05E-B |
| Встановлення | Настінна |
| Матеріали | Алюміній-поліамід |
| Розмір основи | L148xW52xH26mm |
| Розміри | 55mm х 100mm |
| Тип монтажа | Накладний |
| Формфактор | MR16 |
| Штрих-код | 4820246483032 |
- Ціна: 419,40 ₴


