

Шинопровід для кріплення та живлення трекових світильників VIDEX 3м чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шинопровід для трекових світильників VIDEX — елемент освітлювальної системи, який дозволяє легко створювати гнучку систему освітлення без зайвих дротів. Він працює як «шина живлення» для трекових світильників: електрика надходить по всій довжині шинопроводу, а світильники просто встановлюються на рейку там, де потрібно світло.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1400 г |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-TRF003-B |
| Кількість у коробі | 15шт |
| Матеріали | кабель: мідь, основа: алюміній |
| Розміри | 3000mm x 34mm x 20mm |
| Тип | 1 фаза |
| Штрих-код | 4820118299471 |
- Ціна: 924 ₴
- Спосіб упаковки: Індивідуальна подвійна


