

Шинопровід для кріплення та живлення трекових світильників VIDEX 2м білий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шинопровід для трекових світильників VIDEX — елемент освітлювальної системи, який дозволяє легко створювати гнучку систему освітлення без зайвих дротів. Він працює як «шина живлення» для трекових світильників: електрика надходить по всій довжині шинопроводу, а світильники просто встановлюються на рейку там, де потрібно світло.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 728 г |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 34 мм |
- Ціна: 613 ₴
- Спосіб упаковки: Індивідуальна подвійна


