
З'єднувач для шинопроводів кутовий VIDEX білий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З’єднувач для шинопроводу кутовий VIDEX дозволяє легко з’єднати дві рейки під прямим кутом, створюючи плавне та зручне розгалуження трекової системи. Він забезпечує безперервну подачу електрики в обох напрямках, а світильники можна встановлювати в будь-якому місці гілок, щоб оптимально освітлити приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 104 г |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 72 мм |
| Ширина | 72 мм |
- Ціна: 106 ₴
- Спосіб упаковки: Індивідуальна подвійна


