
З'єднувач для шинопроводів Т-подібний VIDEX білий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З’єднувач для шинопроводу T-подібний VIDEX — елемент шинопровідної системи, який дозволяє створити розгалуження трекових рейок під прямим кутом у формі букви «Т». Він забезпечує безперервну подачу електрики до всіх трьох гілок, а світильники можна вільно встановлювати на будь-яку з них, підлаштовуючи освітлення під конкретні потреби приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Форма | Т-подібна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 90 г |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 173 ₴
- Спосіб упаковки: Індивідуальна подвійна


