
З'єднувач для шинопроводів прямий VIDEX білий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З’єднувач для шинопроводу прямий VIDEX дозволяє з’єднати дві рейки шинопроводу в одну пряму лінію, створюючи єдину систему подачі електрики. Він забезпечує безперервне живлення для світильників на обох гілках, а їх розташування можна легко змінювати, щоб організувати рівномірне та комфортне освітлення приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70 г |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 78 мм |
| Ширина | 44 мм |
- Ціна: 81 ₴
- Спосіб упаковки: Індивідуальна подвійна


