
З'єднувач для шинопроводів хрестовий VIDEX чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З’єднувач для шинопроводу хрестовий VIDEX - це з’єднувальний елемент для шинопровідної системи, який дозволяє з’єднати чотири напрямки трекових рейок в одній точці. Він працює як центральний вузол для шинопроводів: електрика передається по всіх чотирьох гілках, а світильники можна розташовувати по всій конфігурації системи відповідно до потреб освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 125 г |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 192 ₴
- Спосіб упаковки: Індивідуальна подвійна


