



LED Світильник накладний квадрат VIDEX 24W 5000K White
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.LED світильник накладний квадрат VIDEX 24W 5000K
Світильник накладний VIDEX — є джерелом якісного освітлення й споживає набагато менше електроенергії. Він не нагрівається й тому чудово поєднується з підвісними або натяжними стелями, а монтаж не викликає ускладнень навіть у непрофесіонала. Мають сучасний дизайн і відтворює приємне рівномірне світло. Всі світильники вирізняються своєю екологічністю. Ці світильники мають тонкі рамки, що вигідно відрізняють їх від інших аналогів. Його розміри становлять лише 264x264x29мм. Після монтажу не потребує обслуговування впродовж усього періоду експлуатації.
Світильник має світловидатність — 80лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 1920Лм. Під час роботи світильника немає мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура — 5000 К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла 170°, що дає змогу якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості увімкнень і вимкнень (20 000). Ресурс роботи — 30 000 годин. Слугуватиме довго, що підтверджується гарантією — 2 роки. Під час виготовлення використовуються тільки безпечні матеріали.
Під час під'єднання безпосередньо до мережі забезпечить стабільну роботу у разі перепадів напруги. Робоча напруга 185-265В.
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Спрямоване світло | Так |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Напруга мережі | 185~265 B |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 1920 лм |
| Світловіддача | 80 лм/Вт |
| Форма | Квадратна |
| Кут свічення | 170 град. |
| Встановлення | Настінно-стельовий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 264 мм |
| Ширина | 264 мм |
| Висота | 29 мм |
| Вага | 1000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коефіцієнт потужності | 0.7 |
| Розміри | 264mm x 264mm x 29mm |
| Тип монтажа | Накладний |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Артикул | VL-DLSS-245 |
| Штрих-код | 4820118296685 |
| Матеріали | Залізо, скло, полікарбонат |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Енергоефективність | 80 Lm/W |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Ресурс роботи | 30000ч |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Клас захисту, IP | 20 |
- Ціна: 646 ₴


