


LED світильник вбудований квадрат VIDEX 3W 5000K
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.LED світильник вбудований квадрат VIDEX 3W 5000K
Світильник вбудований VIDEX — є джерелом якісного освітлення й споживає набагато менше електроенергії. Він не нагрівається й тому чудово поєднується з підвісними або натяжними стелями, а монтаж не викликає ускладнень навіть у непрофесіоналу. Має сучасний дизайн. Всі світильники вирізняються своєю екологічністю. Світильники постачаються в зібраному вигляді, разом зі скобами кріплення. Готові до встановлення прямо з паковання. Його розміри становлять лише 87x87x16,5 мм. Після монтажу не потребує обслуговування впродовж усього періоду експлуатації.
Світильник має світловидатність — 80 лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 240Лм. Відтворює приємне рівномірне світло. Під час роботи світильника немає мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура — 5000 К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла 120°, що дає змогу якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості увімкнень і вимкнень (100000). Ресурс роботи — 30000 годин. Слугуватиме довго, що підтверджується гарантією — 2 роки. Під час виготовлення використовуються тільки безпечні матеріали.
Під час під'єднання безпосередньо до мережі забезпечить стабільну роботу у разі перепадів напруги. Робоча напруга 185-265В.
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Спрямоване світло | Так |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Напруга мережі | 185~265 B |
| Колір | Білий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 240 лм |
| Світловіддача | 80 лм/Вт |
| Форма | Квадратна |
| Кут свічення | 120 град. |
| Встановлення | Стельова |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 87 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 16.5 мм |
| Діаметр врізного отвору | 56 мм |
| Вага | 105 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коефіцієнт потужності | 0.6 |
| Розміри | 87mm x 87mm x 16,5mm |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Робоча температура | -20°C ~ + 30°С |
| Артикул | VL-DLS-035(2) |
| Штрих-код | 4820118295435 |
| Матеріали | Сталь-полікарбонат |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Енергоефективність | 80 Lm/W |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Ресурс роботи | 30000ч |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Клас захисту, IP | 40 |
- Ціна: 107 ₴


