



LED світильник IP65 лінійний VIDEX 50W 1,5М 5000K
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.LED світильник IP65 лінійний VIDEX 50W 1,5М 5000K – призначений для освітлення торгівельних площ, складських, виробничих й інших приміщень з підвищеним рівнем вологості і пилу. Має високий ступінь стійкості до зовнішнього впливу, широкий діапазон робочої температури і напруги. Світлодіодний лінійний світильник - заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. Простий у монтажі та підключенні. В комплекті клемна колодка.
Світлодіодний лінійний світильник не містить ртуті. Герметичний корпус із високоякісного полікарбонату робить даний світильник захищеним від пилу, вологи, ударів. Світлодіоди всередині розміщені так, що дозволяє досягти рівномірного розподілення світла без темних зон. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю. Його розміри становлять 1520x81x51мм.
Світильник лінійний володіє високим захистом від ударів IK08 і високим ступенем пиле - та вологозахисту IP65.
Має світловіддачу - 100 Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 5000Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000 К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 120°, що дозволяє якісно освітити приміщення. Розсіювач не жовтіє у процесі експлуатації.
Стійкий до великої кількості вмикання і вимикання (20 000). Ресурс роботи - 40 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 3 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 175-250В.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Вага | 760 г |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Колір | Білий |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність | 50 Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Загальне освітлення |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Форма | Лінійна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 51 мм |
| Довжина | 1520 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Мінімальна колірна температура | 5000 К |
| Світловий потік | 5400 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-BNW-50155 |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Матеріали | Поликарбонат |
| Робоча температура | -25°C ~ + 40°С |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 40000ч |
| Тип монтажа | Накладний, підвісний |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Штрих-код | 4820118295411 |
| Енергоефективність | 100 Lm/W |
- Ціна: 1 457 ₴


