




LED світильник IP65 лінійний VIDEX 40W 1,2М 5000K
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.LED світильник IP65 лінійний VIDEX 40W 1,2М 5000K – призначений для освітлення торгівельних площ, складських, виробничих й інших приміщень з підвищеним рівнем вологості і пилу. Має високий ступінь стійкості до зовнішнього впливу, широкий діапазон робочої температури і напруги. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. Простий у монтажі та підключенні. В комплекті клемна колодка.
Світлодіодний лінійний світильник не містить ртуті. Герметичний корпус із високоякісного полікарбонату робить даний світильник захищеним від пилу, вологи, ударів. Світлодіоди всередині розміщені так, що дозволяє досягти рівномірного розподілення світла без темних зон. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю. Його розміри становлять 1220x81x51мм.
Світильник лінійний володіє високим захистом від ударів IK08 і високим ступенем пиле - та вологозахисту IP65.
Має світловіддачу - 100 Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 4000Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000 К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 120°, що дозволяє якісно освітити приміщення. Розсіювач не жовтіє у процесі експлуатації.
Стійкий до великої кількості вмикання і вимикання (20 000). Ресурс роботи - 40 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 3 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 175-250В.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Загальне освітлення |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма | Лінійна |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність | 40 Вт |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вага | 680 г |
| Колір | Білий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 4300 лм |
| Мінімальна колірна температура | 5000 К |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1220 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Висота | 51 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип монтажа | Накладний, підвісний |
| Робоча температура | -25°C ~ + 40°С |
| Артикул | VL-BNW-40125 |
| Штрих-код | 4820118296586 |
| Матеріали | Поликарбонат |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Енергоефективність | 100 Lm/W |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Ресурс роботи | 40000ч |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
- Ціна: 1 068 ₴


