




LED світильник Back вбудований круглий VIDEX 6W 5000K
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.LED світильник вбудований круглий VIDEX 6W 5000K - є джерелом більш якісного освітлення і споживає набагато менше електроенергії. Він не нагрівається і тому прекрасно поєднується з підвісними або натяжними стелями, а монтаж не викличе труднощів навіть у непрофесіонала, але важливо при монтажі перевіряти, щоб внутрішня частина світильника не була накрита різними теплоізолюючими матеріалами! Мають сучасний дизайн. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю. Світильники поставляються у зібраному вигляді, разом зі скобами кріплення. Готові до встановлення прямо з упаковки. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом всього періоду експлуатації.
Світильник має світловіддачу - 85 Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 510Лм. Відтворює приємне рівномірне світло. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000 К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 140°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості вмикань та вимикань (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 220-240В.
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Спрямоване світло | Так |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір | Білий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 510 лм |
| Світловіддача | 85 лм/Вт |
| Форма | Кругла |
| Кут свічення | 140 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 118 мм |
| Висота | 25 мм |
| Діаметр врізного отвору | 95 мм |
| Вага | 65 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коефіцієнт потужності | 0.6 |
| Розміри | 118mm х 25mm |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Артикул | VL-DLBR-065 |
| Штрих-код | 4820246480505 |
| Матеріали | Вогнетривкий (до 650°С) поліпропілен V2 + полістирол |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Енергоефективність | 85 Lm/W |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Ресурс роботи | 30000ч |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Клас захисту, IP | 44 |
- Ціна: 121 ₴


