




LED світильник Back вбудований круглий VIDEX 4W 5000K
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.LED світильник вбудований круглий VIDEX 4W 5000K - є джерелом більш якісного освітлення і споживає набагато менше електроенергії. Він не нагрівається і тому прекрасно поєднується з підвісними або натяжними стелями, а монтаж не викличе труднощів навіть у непрофесіонала, але важливо при монтажі перевіряти, щоб внутрішня частина світильника не була накрита різними теплоізолюючими матеріалами! Мають сучасний дизайн. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю. Регульований механізм кріплення забезпечує максимальну зручність при монтажі світильника. Світильники поставляються у зібраному вигляді, разом зі скобами кріплення. Готові до встановлення прямо з упаковки. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом всього періоду експлуатації.
Світильник має світловіддачу - 80Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 320Лм. Відтворює приємне рівномірне світло. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000 К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 140°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості включень та виключень (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 220-240В.
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Спрямоване світло | Так |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Потужність лампи | 4 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір | Білий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 320 лм |
| Світловіддача | 80 лм/Вт |
| Форма | Кругла |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 98 мм |
| Висота | 25 мм |
| Діаметр врізного отвору | 77 мм |
| Вага | 49 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коефіцієнт потужності | 0.6 |
| Розміри | 98mm х 25mm |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Артикул | VL-DLBR-045 |
| Штрих-код | 4820246480468 |
| Матеріали | Вогнетривкий (до 650°С) поліпропілен V2 + полістирол |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Енергоефективність | 80 Lm/W |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Ресурс роботи | 30000ч |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Клас захисту, IP | 44 |
- Ціна: 93 ₴


