




LED лампа настiльна VIDEX TF05W 7W 3000-5500K
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Світлодіодна настільна лампа VIDEX TF05W призначена для забезпечення комфортних і сприятливих умов у вашому приміщенні.
У настільній лампі, попри традиційні характеристики, реалізовано нові сучасні технології.
Завдяки унікальній здатності настроювати освітлення цей пристрій стане незамінним помічником для людей, які багато часу проводять за робочим столом.
Ефективний і надійний світлодіодний світильник слугуватиме довго, що підтверджується 2-річною гарантією.
Конструкція дає змогу складати лампу навпіл, економить робоче місце вдень і зручна для експлуатації та транспортування.
За допомогою рухомого кріплення ви легко зможете змінити кут освітлення.
Кут розсіювання світла в цієї настільної лампи становить 120°.
LCD дисплей показує годинник, будильник, календар, термометр.
Підсвітку РК дисплея за потреби можна вимкнути. Дисплей можна налаштувати, використовуючи кнопки, які розміщені на зворотному боці корпусу настільної лампи.
VIDEX TF05W освітлює без мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Жодного ультрафіолетового й інфрачервоного випромінювання немає.
Сенсорний вимикач дає змогу вручну відрегулювати яскравість світла та температуру світіння. За допомогою димера можна вибрати оптимальну потужність світла в будь-який проміжок часу.
Колірна температура:
-тепла — 3000 К.
-нейтральна — 4100 К.
-холодна — 5500 К.
Висота в робочому положенні 34 см. Лампа має досить велику основу для максимальної стійкості в будь-якому положенні плафона.
Адаптер додається в комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Світловий потік | 300 лм |
| Споживана потужність | 7 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 690 г |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-TF05W |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Кількість у коробі | 16шт |
| Коефіцієнт потужності | 0.6 |
| Матеріали | АБС + метал |
| Робоча температура | -10 °C ~ + 40 °C |
| Розміри | 150mm x 150mm x 340mm |
| Ресурс роботи | 30000ч |
| Колірна температура світла | 3000/4100/5500К |
| Штрих-код | 4820118295473 |
- Ціна: 1 727 ₴







