НОВИНКА




Корпус лінійного світильника 18х40х640mm IP40 без ламп ЛПО 64
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус лінійного світильника 18х40х640mm IP40 без ламп ЛПО 64.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для реклами |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Прямокутна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Напруга | 220 В |
| Характеристики випромінювання | |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Максимальна колірна температура | 1200 К |
| Індекс передачі кольору, не менше | 85 |
| Розміри | |
| Довжина | 640 мм |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 118 мм |
- Ціна: 398 ₴


