НОВИНКА










Лінійний світильник 60w 4000К 50х35х1200mm 6600lm IP20 СЛ60Вт-50х35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лінійний світильник 60w 4000К 50х35х1200mm 6600lm IP20 СЛ60Вт-50х35.
Лінійний світлодіодний світильник це елегантне світлове рішення для внутрішнього освітлення офісів, магазинів та торгових центрів.
Корпус світильника виготовлений з алюмінієвого сплаву, розсіювач з високоякісного полікарбонату.Led модуль випромінює якісне, рівномірне світло без пульсації.
Монтаж даної моделі може бути як накладний, так і підвісний. Троси для підвісу завдовжки 1 метр купуються окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для реклами |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Прямокутна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 60 Вт |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 6600 лм |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Індекс передачі кольору, не менше | 85 |
| Розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність (Вт) | 60 Вт |
| Довжина мм | 1200 мм |
- Ціна: 1 624 ₴







