НОВИНКА










Лінійний світильник 50w 4000К 40х75х1200mm 5500lm IP20 СЛ50Вт4х7
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лінійний світильник 50w 4000К 40х75х1200mm 5500lm IP20 СЛ50Вт4х7.
Лінійний світлодіодний світильник це елегантне світлове рішення для внутрішнього освітлення офісів, магазинів та торгових центрів.
Корпус світильника виготовлений з алюмінієвого сплаву, розсіювач з високоякісного полікарбонату.Led модуль випромінює якісне, рівномірне світло без пульсації.
Монтаж даної моделі може бути як накладний, так і підвісний. Троси для підвісу завдовжки 1 метр купуються окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для реклами |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Прямокутна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 5500 лм |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Індекс передачі кольору, не менше | 85 |
| Розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність (Вт) | 60 Вт |
| Довжина мм | 1200 мм |
- Ціна: 1 960 ₴







