
Led стрічка Rishang COB-756-IP20-RGB-10-24 RM0016SP-HHA RGB 24V 12W/m 484lm/m 18759 5 метрів
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Світлодіодна стрічка COB-756-IP20-RGB-10-24 RM0016SP-HHA від виробника Rishang має RGB колір світіння та рівень кольоропередачі Non CRI. Температура експлуатації: -25...+60°C. Ширина стрічки – 10мм.
Особливості:
- надійні та ефективні чіпи від світових виробників - це запорука якісних світлових характеристик протягом усього періоду експлуатації;
- ретельна бінівка світлодіодів для рівного та ідеального кольору світіння;
- висока гнучкість стрічки та високий опір до окислення контактних майданчиків.
Клейка основа, фірмовий скотч 3M модель 9495 має високу адгезію до різних поверхонь та хороший коефіцієнт теплопровідності.
Споживання 1м: = 4.0Вт на кожен колір.
Відповідає стандартам CE, RoHS.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!!
- Стрічка продається котушками по 5 метрів. Отже мінімальне замовлення складає 5 метрів і відпускається кратно 5 метрам.
Приміром, при потребі в 3 метри замовляється котушка 5 метрів. За потреби в 6 метрів замовляється 2 котушки по 5 метрів. Тобто 10 метрів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір світіння | BGR |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Кількість світлодіодів | 756 шт. |
| Напруга | 24 В |
| Потужність | 12 Вт |
| Світловий потік | 484 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура | RGB |
- Ціна: 2 403 ₴/бухта


