

Led стрічка Rishang 3838-120-IP20-RGB-10-24 RD00C0JP RGB 24V 14.4W/m 431lm/m 17783 5 метрів
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Світлодіодна стрічка преміум рівня від виробника Rishang має RGB колір світіння. Температура експлуатації: -25 ... +60 °C. Серія стрічки - RD. Ширина стрічки - 10мм.
Серія RD - це преміум стрічки найвищої якості та надійності.
- виготовлена з високоякісної гнучкої плати з товстим шаром міді 3oz, яка покрита за технологією Sink tin, що гарантує ефективне тепловідведення, рівномірну яскравість та мінімальне падіння напруги по всій довжині плати;
- надійні та ефективні чіпи від світових виробників - це запорука якісних світлових характеристик протягом усього періоду експлуатації;
- ретельна біновка світлодіодів для рівного та ідеального кольору світіння;
- висока гнучкість стрічки та високий опір до окислення контактних майданчиків.
Клейка основа, фірмовий скотч 3M модель 9495 має високу адгезію до різних поверхонь та гарний коефіцієнт теплопровідності.
Споживання 1м:= 4.8Вт на кожен колір.
Відповідає стандартам CE, RoHS, UL.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!!
- Стрічка продається котушками по 5 метрів. Отже мінімальне замовлення складає 5 метрів і відпускається кратно 5 метрам.
Приміром, при потребі в 3 метри замовляється котушка 5 метрів. За потреби в 6 метрів замовляється 2 котушки по 5 метрів. Тобто 10 метрів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір світіння | BGR |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Напруга | 24 В |
| Потужність | 14.4 Вт |
| Світлодіодів шт/м | 120 |
| Світловий потік | 431 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | SMD3838 |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура | RGB |
- Ціна: 2 485 ₴/бухта


