Новинка










Світильник LEDVANCE LINEARLED MOBILE 300 2,9W 174Lm 9V з датчиком руху та освітленості (4058075226883)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Основна інформація:
Светильник LEDVANCE LINEARLED MOBILE працює понад 24 години за постійного вмикання.
За ввімкненого світла датчик руху вимикається.
Датчик руху в повній темряві спрацьовує на відстані 4 метрів і тримає світло увімкненим 20 секунд.
До комплекту входить самоклейна товста магнітна стрічка на всю довжину світильника. Добре тримає на будь-якій металевій поверхні. Також світильник добре стоїть на рівній поверхні, оскільки має плоскі краї.
Переваги товару:
-
у комплекті 6 батарейок АА (пальчик). Можна замінити акумуляторами АА.;
-
датчик освітленості;
-
датчик руху;
-
середній термін експлуатації 25 000 годин;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDVANCE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вихідний струм, не більше | 1 А |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 2.9 Вт |
| Потужність лампи | 2.9 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Світильник накладний |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 368 г |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 314 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дистанція розпізнавання | 4 м |
| Застосування освітлення | Аварійне освітлення, Кухонне освітлення, Меблове освітлення, Читання |
| Напруга (В) | 9 |
| Режими роботи | Аварийный, Додаткове, Підсвітка |
| Термін служби (годин) | 30000 |
| Кут розсіювання, градусів | 120 |
| Форма | Прямокутна |
| Основні | |
| Колір корпусу | Білий |
| Світловий потік | 174 лм |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип освітлення | Світильник |
- Ціна: 747 ₴



