Новинка










Світильник 0.5W 20Lm 3,7V 4000K USB акумуляторний з датчиком руху, ledvance (4058075399747)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основна інформація:
Нічник LEDVANCE MOBILE IR 4000K LEDVANCE (4058075399747) з акумулятором.
Привабливий і функціональний дизайн.
Може бути легко переміщений туди, де необхідне світло, завдяки роботі від акумулятора.
Переваги товару:
-
вбудований акумулятор, кабель USB;
-
низька вага 60 г;
-
датчик руху;
-
середній термін експлуатації 25 000 годин;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDVANCE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дистанція розпізнання | 0.08 м |
| Застосування освітлення | Резервне освітлення, Для внутрішніх приміщень |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір розсіювача | Білий |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Максимальний струм | 120 мА |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Напруга | 3.7 В |
| Потужність | 0.5 Вт |
| Режим роботи | Аварійний |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Час роботи в аварійному режимі | 2.5 годин |
| Ємність акумулятора | 320 mAh |
| Кріплення | Липучка |
| Термін служби | 25000 час |
| Розміри | |
| Вага | 60 г |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 116 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудований сенсор | Так |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 20 лм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Кут розсіювання | 105 град. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Нічник, Світильник накладний |
| Колірна температура (К) | 4000К |
- Ціна: 570 ₴








