



Led стрічка COLORS COB F суцільного світіння 24 V 8Вт 8мм CRI=90 3000 К ІР20 з кратністю різання 25 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Led-стрічка COLORS COB F має суцільне світіння без точок і великий кут випромінювання світла 170°, 90°, 60°.
Застосовується для підсвічування меблів і декоративного освітлення.
Для під'єднання стрічки необхідно використовувати блок живлення з вихідною напругою 24 В.
Монтаж: стрічка кріпиться клейкою основою, розташованою на звороті виробу. Фіксувати виріб потрібно на гладку знежирену поверхню, що має високу теплопровідність — найкраще металеву.
Для коректного монтажу та забезпечення тривалої безперебійної експлуатації стрічки рекомендується застосовувати спеціальний алюмінієвий профіль відповідної конфігурації (прямої або кутової).
Порізка виробу має проводитися строго за розміченими для цього виготовниками лініям. Ця модель передбачає можливість різання кратно — 2.5 см.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!!
- Стрічка продається котушками по 5 метрів. Загалом мінімальне замовлення становить 5 метрів і відпускається раз на 5 метрів.
Наприклад, за потреби 3 метри замовляється котушка 5 метрів. За потреби 6 метрів замовляються 2 котушки по 5 метрів. Тобто 10 метрів.
5-
Термін експлуатації — понад 36 000 годин.
-
Індекс передавання кольору: RA>90.
-
3 роки гарантії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 8 Вт |
| Колірна температура | 3000K |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Світловий потік | 640 лм |
- Ціна: 282 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м


