



Розетка подвійна без заземлення вугільно-чорна VIDEX NOTA (VF-NT-SK2-BL)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Розетки VIDEX NOTA мають м’яку, комфортну для дотику поверхню завдяки Soft-touch покриттю. Корпус виготовлений з полікарбонату і поліаміду, а металеві елементи – зі сталі, заліза й міді, що забезпечує високу міцність, надійність і довговічність конструкції. Монтажна частина корпусу є вогнетривкою, чим забезпечує захист вашого приміщення від непередбачуваних ризиків. Фурнітура має надтонкий корпус, що робить майже непомітною на стіні та надає інтер’єру охайного, акуратного та сучасного вигляду. Клас захисту IP20 дозволяє встановлювати фурнітуру лише в сухих приміщеннях.
Дана модель є подвійною розеткою без заземлення.
Вугільно-чорний колір корпусу гармонійно поєднується з бетонними, металевими та темними оздоблювальними матеріалами, підкреслюючи преміальний характер інтер’єру.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VF-NT-SK2-BL |
| Гарантийный срок | 3 года мес |
| Заземление | - |
| Количество в коробе | 40шт |
| Количество в упаковке | 1шт шт. |
| Количество во внутреннем коробе | 10шт |
| Количество мест | 2 места |
| Материалы | Полікарбонат, поліамід, сталь, залізо, мідь |
| Модификация | Двойная |
| Напряжение | 250 V В |
| Размеры | 120мм х 80мм |
| Серия | NOTA |
| Сила тока | 16А |
| Степень защиты | IP20 ІР |
| Тип | Без заземлення |
| Тип монтажа | Встроенный |
| Толщина кабеля | 0.2-2.5 мм |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 4820246489423 |
- Цена: 212 ₴


