



Димер 600Вт вугільно-чорний VIDEX NOTA (VF-NT-DM600-BL)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Димер VIDEX NOTA має м’яку, комфортну для дотику поверхню завдяки Soft-touch покриттю. Корпус виготовлений з полікарбонату і поліаміду, а металеві елементи – зі сталі, заліза й латуні, що забезпечує високу міцність, надійність і довговічність конструкції. Монтажна частина корпусу є вогнетривкою, чим забезпечує захист вашого приміщення від непередбачуваних ризиків. Фурнітура має надтонкий корпус, що робить майже непомітною на стіні та надає інтер’єру охайного, акуратного та сучасного вигляду. Клас захисту IP20 дозволяє встановлювати фурнітуру лише в сухих приміщеннях.
Вугільно-чорний колір корпусу гармонійно поєднується з бетонними, металевими та темними оздоблювальними матеріалами, підкреслюючи преміальний характер інтер’єру.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VF-NT-DM600-BL |
| Гарантийный срок | 3 года мес |
| Количество в коробе | 72шт |
| Количество в упаковке | 1шт шт. |
| Количество во внутреннем коробе | 12шт |
| Материалы | Поликарбонат, полиамид, сталь, железо, латунь |
| Мощность | 600W Вт |
| Напряжение | 250 V В |
| Размеры | 80mm х 74mm |
| Серия | NOTA |
| Сила тока | 10А |
| Степень защиты | IP20 ІР |
| Тип монтажа | Встроенный |
| Толщина кабеля | 0.2-2.5 мм |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 4820246488884 |
- Цена: 339 ₴


