



Вимикач триклавішний вугільно-чорний VIDEX NOTA (VF-NT-SW3-BL)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Вимикачі VIDEX NOTA мають м’яку, комфортну для дотику поверхню завдяки Soft-touch покриттю. Корпус виготовлений з полікарбонату і поліаміду, а металеві елементи – зі сталі, заліза й латуні, що забезпечує високу міцність, надійність і довговічність конструкції. Монтажна частина корпусу є вогнетривкою, чим забезпечує захист вашого приміщення від непередбачуваних ризиків. Фурнітура має надтонкий корпус, що робить майже непомітною на стіні та надає інтер’єру охайного, акуратного та сучасного вигляду. Клас захисту IP20 дозволяє встановлювати фурнітуру лише в сухих приміщеннях.
Вугільно-чорний колір корпусу гармонійно поєднується з бетонними, металевими та темними оздоблювальними матеріалами, підкреслюючи преміальний характер інтер’єру.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VF-NT-SW3-BL |
| Гарантийный срок | 3 года мес |
| Количество в коробе | 120шт |
| Количество в упаковке | 1шт шт. |
| Количество во внутреннем коробе | 20шт |
| Количество клавиш | Трёхклавишный |
| Материалы | Поликарбонат, полиамид, сталь, железо, латунь |
| Напряжение | 250 V В |
| Особенности | Без подстветки |
| Размеры | 80mm х 74mm |
| Серия | NOTA |
| Сила тока | 10А |
| Степень защиты | IP20 ІР |
| Тип | Обычный |
| Тип монтажа | Встроенный |
| Толщина кабеля | 0.2-2.5 мм |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 4820246488846 |
- Цена: 265 ₴


