



Ігровий набір 3в1 XTRIKE ME MK-900 (Клавіатура + Комп'ютерна миша + Килимок для миші)
Gaming Combo 3-in-1 XTRIKE ME MK-900 - це набір геймера, в який входить клавіатура, миша і ігрова поверхня. Девайси мають крутий ігровий дизайн і характеристики, необхідні для чистої і швидкої перемоги над противником.
XTRIKE ME MK-900 - це сучасна клавіатура з підсвічуванням для геймерів, які шукають надійне обладнання для використання в тривалих сеансах ігор віртуального світу. Мультимедійні клавіші.
Компактна конструкція XTRIKE ME MK-900 оснащена корисними функціями і необхідними тактичними здібностями в іграх. Завдяки максимальній плавності і швидкості ходу клавіатура відмінно підходить для активних шутерів. Також клавіатура підходить для набору текстів і може використовуватися в офісі завдяки такого результату в роботі.
Миша MK-900 - це справжня легендарна зброя для геймерів, які шукають комбінацію комфорту і неперевершену ігрову точністьі. Ідеальна ергономічна форма миші для правої руки забезпечує тривалу комфортну гру. Висока роздільна здатність оптичного сенсора забезпечить вам по піксельну точність, регульований дозвіл до 6400 DPI.
Килимок для мишки - це ігровий килимок з щільним плетивом ниток, яке забезпечує абсолютно гладку поверхню, завдяки чому ігрова миша ковзає швидко. Килимок відмінно підійде для будь-якого типу миші з будь-яким ступенем чутливості, забезпечуючи високу стабільність управління та зчитування. Килимок виготовлений з високоякісних матеріалів, які навіть при частому скручуванні не зношуються, залишаючи поверхню абсолютно гладкою. Розмір 280мм x 250мм x 2 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | XTRIKE ME |
| Интерфейс | USB |
| Пользовательские характеристики | |
| DPI | 1000-1600-3200-6400 |
| Артикул | MK-900 |
| Вольтаж | 5V |
| Входящий ток | 360mA |
| Габаритные размеры | Клавиатура: 465mm х 195mm х 32mm, Коврик: 280mm х 250mm х 2mm |
| Гарантийный срок | 1 год мес |
| Длинна кабеля | 1.5м |
| Количество в коробе | 10 шт |
| Количество клавиш | Клавиатура: 112; Мышь: 7 |
| Подсветка | RGB |
| Ресурс нажатий | мыша: 3 млн., клавиатура: 10 млн. |
| Совместимость | Windows 8, Windows 10, Windows 11, Linux та Mac |
| Языковая разметка на клавиатуре | Українська + Латиниця |
- Цена: 1 032 ₴


