




Вакуумні навушники з мікрофоном HAVIT HV-E306P Black
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вакуумні навушники з мікрофоном HAVIT E306P чорного кольору мають форму природньої посадки у вухах. Зручні для прослуховування музики та розмов по телефону. Чудово підходять для відеодзвінків та звичайних розмов по телефону завдяки наявності мікрофону на кабелі. Виготовлені з високоякісного матеріалу TPE. Гарантія складає 1 рік.
Oсобливості:
- Компактний і стильний дизайн для зручного носіння
- Діаметр динаміка 10мм
- Чіткий та приємний звук
- Навушники універсальні завдяки роз'єму AUX, що підходить до більшості пристроїв
- Комфортна посадка у вухах
- Кнопка на кабелі дозволяє керувати дзвінками та відтворенням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Опір | 32 Ом |
| Вид навушників | Вакуумні |
| Тип підключення | Вакуумні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HV-E306P-BK |
| Вага | 34г г |
| Гарантійний термін | 1 рік мес |
| Діаметр динаміка | 10 мм |
| Диапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Довжина кабелю | 1.2м |
| Інтерфейс | AUX (3.5мм) |
| Кількість у коробі | 80шт |
| Матеріали | TPE |
| Чутливість | 98±3dB |
| Штрих-код | 6950676204582 |
- Ціна: 203 ₴







