


LED светильник функциональный VIDEX DECORA 80W VL-CLD-998-TT
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VL-CLD-998-TT |
| Вес | 4.2кг г |
| Гарантийный срок | 3 года мес |
| Качество света | Ra > 80 |
| Клас енергоефективності (EU) | E |
| Класс защиты, IP | 20 |
| Класс энергопотребления | B |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Количество в коробе | 1 шт |
| Количество в упаковке | 1шт шт. |
| Коэффициент мощности | 0.9 |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальная сила тока | 530mA А |
| Материалы | Залізо + алюміній + акрил + силікон |
| Мощность | 80 W Вт |
| Напряжение | AC 220-240 V В |
| Особенности | З регулюванням колірності та яскравості |
| Пікова сила світла | 1401 кд |
| Рабочая температура | -10°C ~ + 40°С |
| Размеры | 1000mm х 500mm х 70mm |
| Регулювання освітленості (димер) | Підтримує |
| Ресурс работы | 35000ч |
| Рівномірність кольору (SDCM) | <6 |
| Световой поток | 4400 Lm лм |
| Тип монтажа | Накладной |
| Угол рассеивания | 120° град. |
| Цветовая температура света | 2700K /4000K /6000K |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 4820246486385 |
| Энергоэффективность | 55 Lm/W |
- Цена: 8 572 ₴


