




LED прожектор VIDEX F3 20W 5000K з датчиком руху 220V Black (VLE-F3-0205B-S)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.LED прожектор VIDEX F3 20W 5000K (з датчиком руху та освітлення) забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Цей прожектор можливо використовувати для освітлення і підсвічування рекламних вивісок, конструкцій, автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, створення світлових ефектів. Його розміри становлять усього 135x101x52мм.
Корпус LED прожектора виконаний з алюмінієвого сплаву та полікарбонату цього цілком достатньо, щоб протистояти волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK07.
Сила світлового потоку цього прожектора становить - 95Лм/Вт, а сумарний світловий потік прожектора становить 1900Лм (1600Лм Фuse 120°).
Регульований тепловий датчик руху та освітленості:
- Дистанція виявлення - 2-8м (за температури <24°C)
- Кут виявлення - 120°
- Час затримки (проміжок часу від моменту спрацювання датчика до моменту автоматичного вимкнення світла у разі відсутності теплового об'єкту у зоні виявлення) - від 10с до 7хв.
- Поріг спрацювання датчика освітленості регульований від: 10Lx (Люкс) до 2000Lx (Люкс). Працює < 10Lx < Не працює.
Має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Гарантія - 2 роки! Не містить шкідливих речовин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Дополнительные характеристики | |
| Коэффициент мощности | 0.9 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VLE-F3-0205B-S |
| Вес | 210г г |
| Гарантийный срок | 2 года мес |
| Качество света | Ra > 80 |
| Класс защиты, IP | 65 |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Количество в коробе | 20шт |
| Максимальная сила тока | 100mA А |
| Материалы | Алюмінієвий сплав + полікарбонат |
| Мощность | 20 W Вт |
| Напряжение | AC 180-265 V В |
| Особенности | С датчиком движения и освещенности |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 40°С |
| Размеры | 135mm x 101mm x 52mm |
| Ресурс работы | 30000ч |
| Световой поток | 1900 Lm лм |
| Угол рассеивания | 110° град. |
| Цветовая температура света | 5000K (дневной свет) |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 5904405542477 |
| Энергоэффективность | 95 Lm/W |
- Цена: 762 ₴



