
Батарейка лужна VIDEX LR03/AAA 20шт BLISTER
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лужні елементи живлення, в порівнянні з сольовими, довше зберігають робочі властивості, володіють великою ємністю, терміном зберігання і робочим діапазоном температур. За рахунок кращих розрядних характеристик використовуються там, де потрібно постійне навантаження - бездротові пристрої, радіоприймачі, фотоапарати.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Типоразмер | AAA |
| Пользовательские характеристики | |
| Ёмкость батарейки, мА-час | 1200 |
| Артикул | LR03/20B/AAA/1.5V |
| Вес | 10,8г г |
| Время разряда, минут | 130 |
| Количество в коробе | 800шт |
| Количество в упаковке | 20шт шт. |
| Количество во внутреннем коробе | 80шт |
| Мoдель | LR03 |
| Напряжение | 1.5 V В |
| Размеры | D10,5mm-H44,5mm |
| Штрих-код | 4820246486194 |
- Цена: 15,45 ₴


