




LED прожектор VIDEX PREMIUM F2 200W 5000K
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Світлодіодний прожектор VIDEX PREMIUM 200W 5000K
Сучасний світлодіодний прожектор VIDEX - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Світлодіодний прожектор Videx- екологічна і економічна заміна ламп розжарювання і люмінесцентних ламп. Цей прожектор можливо використовувати для освітлення і підсвічування рекламних вивісок, конструкцій, автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, створення світлових ефектів. Його розміри становлять усього 338x305x33мм.
Корпус LED прожектора має сірий колір і чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK08. Спеціальне захисне покриття збереже прожектор від подряпин під час монтажу або інших неприємностей у процесі експлуатації.
Сила світлового потоку у прожектора VIDEX серії Premium значно вище, ніж у стандартного-130Лм/В, а сумарний світловий потік прожектора становить 26000Лм.
Має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (100 000). Ресурс роботи - 50 000 годин. Гарантія - 3 роки! Не містить шкідливих речовин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Дополнительные характеристики | |
| Коэффициент мощности | 0.95 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VL-F2-2005G |
| Качество света | Ra > 80 |
| Класс защиты, IP | 65 |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Количество в коробе | 5шт |
| Материалы | Алюминий |
| Рабочая температура | -30°C ~ +50°С |
| Размеры | 338mm x 305mm x 33mm |
| Ресурс работы | 50000ч |
| Цветовая температура света | 5000K (дневной свет) |
| Штрих-код | 4820118299921 |
| Энергоэффективность | 130 Lm/W |
- Цена: 2 469 ₴


